Sveiki atvykę į badmintonocentras.lt!
Šiose sąlygose aprašomos badmintonocentras.lt svetainės naudojimo taisyklės ir taisyklės, esančios adresu https://badmintonocentras.lt.

Pasiekdami šią svetainę manome, kad sutinkate su šiomis sąlygomis. Nenaudokite badmintonocentras.lt, jei nesutinkate laikytis visų šiame puslapyje nurodytų sąlygų.

Ši terminai taikomi šioms taisyklėms ir sąlygoms, privatumo pareiškimui ir atsakomybės atsisakymo pranešimui ir visuose susitarimuose: „Klientas“, „Jūs“ ir „Jūsų“ reiškia jus, asmenį, kuris prisijungia prie šios svetainės ir atitinka įmonės sąlygas. „Įmonė“, „save“, „mes“, „mūsų“ ir „mus“ reiškia mūsų įmonę. „Šalis“, „šalys“ arba „mus“ reiškia tiek Klientą, tiek save. Visi terminai yra susiję su pasiūlymu, priėmimu ir apmokėjimu, būtinu norint padėti mūsų Klientui padėti tinkamiausiu būdu, siekiant tiksliai patenkinti Kliento poreikius, susijusius su Bendrovės nurodytų paslaugų teikimu, pagal ir pagal Nyderlandų įstatymus. Bet koks minėtos terminologijos ar kitų žodžių vartojimas vienaskaitoje, daugiskaitoje, kapitalizacijoje ir / arba jis / ji yra laikomas tarpusavyje pakeičiamomis ir todėl kaip nuorodomis į tą patį.

Slapukai
Mes naudojame slapukus. Pasiekdami „badmintonocentras.lt“ sutikote naudoti slapukus pagal „badmintonocentras.lt“ privatumo politiką.

Dauguma interaktyvių svetainių naudoja slapukus, kad galėtume gauti kiekvieno naudotojo informaciją. Mūsų svetainė naudoja slapukus, kad tam tikros sritys veiktų patogiau, kad žmonės galėtų lankytis mūsų svetainėje. Kai kurie mūsų partneriai / reklamos partneriai taip pat gali naudoti slapukus.

Licencija
Jei nenurodyta kitaip, „badmintonocentras.lt“ ir (arba) jos licencijos išdavėjai turi visas badmintonocentras.lt intelektinės nuosavybės teises. Visos intelektinės nuosavybės teisės saugomos. Natos.lt galite prieiti prie to savo asmeniniam naudojimui, laikantis šių sąlygų ir apribojimų.

Tu neturėtum:

Publikuokite medžiagą iš badmintonocentras.lt
Parduoti, išsinuomoti ar sublicencijuoti medžiagą iš badmintonocentras.lt
Atkurkite, kopijuokite ar kopijuokite medžiagą iš badmintonocentras.lt
Perskirstykite turinį iš badmintonocentras.lt
Ši Sutartis prasideda nuo šios datos.

Šios svetainės dalys suteikia galimybę vartotojams skelbti ir keistis nuomonėmis ir informacija tam tikrose svetainės vietose. „badmintonocentras.lt“ filtruoja, redaguoja, neskelbia ir neperžiūri komentarų prieš jų buvimą svetainėje. Pastabos neatspindi badmintonocentras.lt, jo agentų ir (arba) filialų požiūrių ir nuomonių. Pastabos atspindi savo nuomonę ir nuomonę pateikusio asmens nuomonę ir nuomones. Tiek, kiek leidžia galiojantys įstatymai, „badmintonocentras.lt“ neatsako už komentarus arba už bet kokią atsakomybę, žalą ar išlaidas, patirtas ir (arba) patirtas dėl bet kokio komentarų naudojimo ir (arba) paskelbimo ir (arba) atsiradimo. šioje svetainėje.

„badmintonocentras.lt“ pasilieka teisę stebėti visas pastabas ir pašalinti bet kokias pastabas, kurios gali būti laikomos netinkamomis, įžeidžiančiomis ar dėl šių sąlygų pažeidimo.

Jūs garantuojate ir nurodote, kad:

Jūs turite teisę skelbti komentarus mūsų svetainėje ir turėti visas būtinas licencijas ir sutikimą tai padaryti;
Pastabos nepažeidžia jokios intelektinės nuosavybės teisės, be kita ko, be apribojimų, bet kurios trečiosios šalies autorių teisių, patentų ar prekių ženklų;
Pastabose nėra šmeižikiškų, šmeižikiškų, įžeidžiančių, nepagrįstų ar kitaip neteisėtų medžiagų, kurios yra privatumo invazija
Pastabos nebus naudojamos verslo ar papročių ar dabartinės komercinės veiklos ar neteisėtos veiklos prašymui ar skatinimui.
Suteikiate „badmintonocentras.lt“ ne išimtinę licenciją naudoti, dauginti, redaguoti ir leisti kitiems naudoti, atkurti ir redaguoti bet kurią iš savo komentarų bet kokioje formoje, formatuose ar laikmenose.

Ryšys su mūsų turiniu
Toliau nurodytos organizacijos gali prisijungti prie mūsų svetainės be išankstinio raštiško sutikimo:

Vyriausybės agentūros;
Paieškos sistemos;
Naujienų organizacijos;
Internetinių katalogų platintojai gali prisijungti prie mūsų svetainės taip pat, kaip jie susieti su kitų listinguojamų įmonių interneto svetainėmis; ir
Sistemos akredituotos įmonės, išskyrus užsakymą ne pelno organizacijoms, labdaros prekybos centrams ir labdaros lėšų rinkimo grupėms, kurios negali susieti su mūsų svetaine.
Šios organizacijos gali prisijungti prie mūsų pagrindinio puslapio, publikacijų ar kitos svetainės informacijos, jei nuoroda: a) jokiu būdu nėra apgaulinga; b) neteisingai nereikalauja susietos šalies ir jos produktų ir (arba) paslaugų rėmimo, patvirtinimo ar patvirtinimo; ir c) tinka susietos šalies svetainės kontekstui.

Mes galime apsvarstyti ir patvirtinti kitus nuorodų prašymus iš šių tipų organizacijų:

bendrai žinomi vartotojų ir (arba) verslo informacijos šaltiniai;
dot.com bendruomenės svetainės;
asociacijos ar kitos labdaros organizacijoms atstovaujančios grupės;
interneto katalogų platintojai;
interneto portalai;
apskaitos, teisės ir konsultavimo įmonės; ir
švietimo įstaigos ir prekybos asociacijos.
Mes patvirtinsime šių organizacijų nuorodų užklausas, jei nuspręsime, kad: (a) nuoroda nepadarys mums savęs ar mūsų akredituotų įmonių žvilgsnio nepalankiai; b) organizacija neturi jokių neigiamų įrašų su mumis; (c) nauda, ​​gaunama iš hipersaito matomumo, kompensuoja badmintonocentras.lt nebuvimą; ir d) sąsaja yra susijusi su bendra informacija apie išteklius.

Šios organizacijos gali prisijungti prie mūsų pagrindinio puslapio tol, kol nuoroda: (a) jokiu būdu nėra apgaulinga; b) neteisingai nereikalauja susietos šalies ir jos produktų ar paslaugų rėmimo, patvirtinimo ar patvirtinimo; ir c) tinka susietos šalies svetainės kontekstui.

Jei esate viena iš šio straipsnio 2 dalyje išvardytų organizacijų ir esate suinteresuoti susieti su mūsų svetaine, turite apie tai pranešti mums nusiuntę el. Laišką badmintonocentras.lt. Įrašykite savo vardą, pavardę, organizacijos pavadinimą, kontaktinę informaciją ir savo svetainės URL, visų URL, iš kurių ketinate susieti mūsų svetainę, sąrašą ir mūsų svetainės URL, į kuriuos norėtumėte, sąrašą nuorodą. Palaukite 2-3 savaites atsakymui.

Patvirtintos organizacijos gali susieti nuorodą į mūsų svetainę taip:

Naudodami mūsų įmonės pavadinimą; arba
Naudojant vienodą išteklių lokatorių, su kuriuo susietas; arba
Naudodamiesi bet kuriuo kitu mūsų svetainės aprašymu, susietu su tuo, prasminga susietos šalies svetainės turinio kontekste ir formate.
Nuomos licencijos sutarties nebuvimui nebus leista naudoti badmintonocentras.lt logotipą ar kitą kūrinį.

iFrames
Be išankstinio patvirtinimo ir raštiško leidimo, negalite kurti rėmelių aplink mūsų tinklalapius, kurie bet kokiu būdu keičia mūsų svetainės vaizdinį pateikimą ar išvaizdą.

Turinio atsakomybė
Mes neatsakome už bet kokį turinį, kuris rodomas jūsų svetainėje. Jūs sutinkate apsaugoti ir ginti mus nuo visų pretenzijų, kurios kyla jūsų svetainėje. Nė viena nuoroda (-os) neturėtų būti rodoma jokioje Svetainėje, kuri gali būti aiškinama kaip nepalanki, nesąžininga ar nusikalstama, arba kuri pažeidžia, kitaip pažeidžia arba remia trečiųjų šalių teisių pažeidimus ar kitus pažeidimus.

Jūsų privatumas
Prašome perskaityti Privatumo politiką

Teisių rezervavimas
Mes pasiliekame teisę reikalauti, kad pašalintumėte visas nuorodas ar konkrečią nuorodą į mūsų svetainę. Patvirtinate, kad nedelsiant pašalinsite visas nuorodas į mūsų svetainę. Mes taip pat pasiliekame teisę bet kuriuo metu keisti šias sąlygas ir susiejimo politiką. Nuolat susieję su mūsų svetaine, jūs sutinkate laikytis šių susiejimo terminų ir sąlygų.

Nuorodų pašalinimas iš mūsų svetainės
Jei svetainėje rasite bet kokią priežastį įžeidžiančią nuorodą, galite laisvai susisiekti ir informuoti mus bet kuriuo metu. Apsvarstysime prašymus pašalinti nuorodas, bet mes neprivalome ar taip, nei atsakyti tiesiogiai.

Mes neužtikriname, kad šioje svetainėje pateikta informacija būtų teisinga, negarantuojame jo išsamumo ar tikslumo; taip pat mes nežadame užtikrinti, kad svetainė liktų prieinama arba kad svetainėje esanti medžiaga būtų nuolat atnaujinama.

Atsakomybės apribojimas
Kiek tai leidžiama pagal galiojančius įstatymus, mes išskiriame visus su mūsų svetaine susijusius pranešimus, garantijas ir sąlygas bei šios svetainės naudojimą. Jokia šios atsakomybės apribojimo nuostata:

apriboti ar pašalinti mūsų ar jūsų atsakomybę už mirtį ar sužalojimą;
apribokite arba pašalinkite mūsų ar jūsų atsakomybę už sukčiavimą ar apgaulingą pateikimą;
apriboti bet kokius mūsų ar jūsų įsipareigojimus bet kokiu būdu, kuris nėra leidžiamas pagal taikomus įstatymus; arba
pašalinkite bet kurį iš mūsų ar jūsų įsipareigojimų, kurie negali būti pašalinti pagal taikomus įstatymus.